news-1

Якщо ви вже досягли певних вершин у бізнесі і плануєте розширювати сферу впливу, вам неодмінно знадобиться знання з іноземних мов. Робота з закордонними інвесторами або партнерами передбачає ведення переговорів на зрозумілій для них мові. Крім того, знаючи, наприклад, англійську можна знайти високооплачувану роботу за кордоном.
Наша мовна школа «Lingua Alliance» у Вінниці пропонує вам курси англійської та інших поширених у світі мов, розраховані на те, щоб допомагати вам у веденні бізнесу.
Поряд з англійською, який визнаний у всьому світі мовою бізнесу, ви зможете вивчати та інші затребувані курси:

 • китайський;
 • польський;
 • французький;
 • німецький;
 • італійський

Чому варто звернутися до нас

Наша школа іноземних мов «Lingua Alliance» у Вінниці веде навчання відповідно до сучасних методик, включаючи і курс інтенсивної підготовки, який розрахований на освоєння азів ділової іноземної мови за короткий час. З вами будуть працювати найкращі викладачі, що мають високу професійну кваліфікацію і великий досвід роботи.
Навчання проводиться в невеликих групах, що сприяє тіснішому контакту учнів з викладачем. Крім того, до ваших послуг завжди індивідуальний репетитор англійської, який буде займатися тільки з вами за складеною спеціально для вас індивідуальною програмою.
Якщо охарактеризувати в загальних рисах навчальну програму, то з нами ви зможете вивчити:

 • відмінні риси стилістики обраної ділової іноземної мови;
 • особливості складання ділової документації, листів, лексичні особливості ділового спілкування іноземною мовою;
 • деякі специфічні терміни, що відносяться до сфери бізнесу, правила ведення ділової переписки з іноземними партнерами на їх рідній мові;
 • граматику іноземної мови, включаючи функції та особливості вживання членів пропозиції, частин мови та схеми побудови речень.

Переваги навчання в «Lingua Alliance»

Незалежно від вашого початкового рівня підготовки з професійними викладачами нашої школи іноземних мов у Вінниці ви освоїте:

 • ведення ділових переговорів потрібною мовою;
 • ведення ділової переписки іноземною мовою;
 • використання мови для складання документації і т.д.

Закінчивши курси англійської або іншої мови, ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка, який допоможе вигідно працевлаштуватися за кордоном. Більш того, ви будете почувати себе вільно в іншомовному середовищі існування, що дозволить без проблем адаптуватися на новому місці, якщо, наприклад, метою візиту за кордон є постійне місце проживання.
Люди, що закінчили наші курси англійської, німецької, польської, італійської або французької мовибез зусиль ведуть переговори, в тому числі ділові, по телефону, вільно орієнтуються в величезному потоці інформації, впевнено почувають себе в закордонних відрядженнях. Також вони вільно влаштовуються на роботу співробітниками і менеджерами компаній та успішно реалізовують інтернаціональні проекти.
У сучасному світі знати хоча б одну іноземну мову просто необхідно. Однак більшість людей нарікають на постійну зайнятість і відсутність вільного часу на навчання. Наша школа іноземних мов «Lingua Alliance» у Вінниці допоможе вам підібрати оптимальну програму навчання, швидко та просто підтягне рівень володіння мовою, при цьому намагаючись мінімально відривати вас від справ і не перевантажуючи свідомість.

«