news-3

Знання іноземної мови — це атрибут успішної людини. Володіння іноземними мовами необхідно представникам усіх професій, починаючи від звичайного секретаря і закінчуючи керівником великої компанії. У цьому зв’язку нашим дітям дуже часто доводиться чути від батьків, наскільки важливо спілкуватись не тільки своєю рідною, але й іноземною мовою, особливо англійською. Багато батьків Вінниці намагаються почати процес навчання дітей з самого раннього віку, тим більше що сьогодні для цього створені всі умови.

Навчання мовам дітей: за і проти

З цього приводу постійно йде дискусія, — є прихильники раннього навчання дітей мовам і противники. Однак і ті й інші чітко розуміють, що без знань жодній молодій людині неможливо побудувати успішну кар’єру або знайти добре оплачувану роботу.
Психологи висловлюються на користь раннього навчання. Доведено, що вивчення мов дітям у віковій категорії 4 — 8 років дається набагато простіше, ніж в старшому віці або для дорослих людей. Тому головною запорукою успіху будь-яких курсів англійської можна вважати правильно обрану методику.

Особливості вивчення мов в нашій школі «Lingua Alliance» у Вінниці

У нашій школі іноземних мов ви зможете навчити свою дитину наступним найбільш поширеним у світі мовам:

  • англійська;
  • німецька;
  • французька;
  • китайська;
  • польська;
  • італійська.

Навчання проводять досвідчені викладачі з високим рівнем професійної підготовки, відповідно до затвердженої програми за комунікативною методикою. Для цього формуються невеликі групи- по 5 осіб, що передбачає тісний контакт викладача з кожною дитиною. Навчальна програма побудована в ігровій формі, супроводжується різноманітними наочними текстовими, відео і аудіоматеріалами, проводяться діалоги з акцентом на правильну вимову іноземних слів, вивчається граматика, проводиться аудіювання. При цьому дитина може паралельно вивчати кілька мов.
Для зручності батьків і з метою кращого засвоєння матеріалу заняття проводяться 2 рази на тиждень. Тривалість уроку становить 1,5 години, що не відбивається на стомлюваності дитини і сприяє оптимальному засвоєнню матеріалу. Крім того, надається можливість відвідати 4 заняття абсолютно безкоштовно. При цьому батьки можуть прийти на пробні заняття разом зі своєю дитиною. Під час таких заходів можна остаточно визначитися з необхідністю подальшого продовження навчання, адже різні діти можуть неоднаково поводитися й сприймати навчання в цьому віці. При необхідності можливе складання індивідуальної програми та режиму навчання з урахуванням індивідуальних особливостей дитини, а також надання послуг репетитора англійської.

Переваги навчання в нашій школі

Опанування знань в нашій школі іноземних мов побудовано на принципах:

  1. послідовності
  2. природності
  3. вимогливості

Все це, плюс сучасні методики навчання допомагають добитися відмінних результатів і підготувати дитину до навчання у престижній школі чи іншому навчальному закладі, а також дати стартовий майданчик для вашої дитини, головний принцип якої: більше мов — більше перспектив.

»