news-2

Сьогодні якість життя будь-якого молодого людини визначають його знання. Багато амбітних студентів Вінниці ставлять перед собою завдання щодо навчання за кордоном та пошуку роботи в високорозвинених країнах Європи, а також в Америці. Будь-які двері можуть відкритися перед людиною у різних країнах, якщо вона добре володіє іноземною мовою. Для успішного втілення в життя яскравих планів мало шкільної та університетської програми вивчення іноземної мови, якщо тільки це не мовна спецшкола або факультет іноземних мов. Тому щоб заповнити прогалини в знаннях можна скористатися курсами англійської мови та послугами шкіл іноземних мов.

Визначаємося з цілями

Перш ніж розпочати навчання, необхідно визначитися з рівнем базових знань і метою, якої можуть бути наступні:

  • підтягнути рівень знань;
  • підготуватися до вступу в закордонний навчальний заклад;
  • набути практичних навичок розмовної мови;
  • навчитися грамотно писати іноземною мовою;

Вибираємо школу для навчання

Наша школа іноземних мов «Lingua Alliance» у Вінниці пропонує спеціальні комунікативні програми для студентів і абітурієнтів, незалежно від їх початкового рівня знання мови. Викладачі найвищої кваліфікації і великим досвідом роботи займаються з невеликими групами студентів і абітурієнтів, що дозволяє досить щільно контактувати і спілкуватися з кожним. Нашим слухачам пропонуються різні форми занять, включаючи найбільш інтенсивне навчання. Учні мають можливість користуватися унікальними навчальними матеріалами, аудіо та відео ресурсами.
У «Lingua Alliance» розроблені спеціальні програми для підготовки абітурієнтів до вступу в іноземні ВУЗи. У нас в Вінниці ви отримаєте оптимальну підготовку до мовних тестів DELF DALF A1, А2, В1, В2, С1, С2, TEF і TEFAQ, IELTS. По закінченню курсів проводиться тестування учнів і видається диплом міжнародного зразка. Для багатьох роботодавців сертифікат про закінчення наших курсів іноземних мовє достатнім свідченням вашого високого рівня мовної підготовки.
Для студентів вітчизняних ВНЗ проводиться профільна підготовка відповідно до специфіки термінології вибраної спеціальності англійською, китайською, німецькою, польською, італійською та французькою мовами.
Нашим студентам надається можливість покращити розмовну мову, закріпити свої знання та підвищити рівень сприйняття мовних штампів під час спеціального стажування за кордоном, занурившись у природне мовне середовище. Групи на стажування «Lingua Alliance» у Вінниці формуються влітку і взимку.

Переваги людей володіють іноземною мовою

Знаючи іноземну мову, ви отримуєте максимум простору і можливостей для:

  • бізнесу;
  • подорожей;
  • міграційних планів;
  • доступу до інформації;
  • навчання в зарубіжних ВНЗ;
  • тренування свого інтелекту.

Сьогодні вивчення іноземної мови є не тільки ознакою інтелігентної й освіченої людини, а й своєрідною необхідністю, продиктованою часом. Володіючи тією чи іншою мовою, ви набагато дорожче коштуєте, як професіонал. Ставте перед собою мету не вивчити іноземні мови, а оволодіти ними з командою наших фахівців. Наш досвід плюс ваша мотивація обов’язково принесуть позитивні результати.Процес навчання у нас- приємний, а результати — приголомшливі.

« »